Selfie tyč | postovnezdarma.cz


Je tady po hodně dlouhé době recenzní článek na výrobek z postovnehozdarma.cz a můžu vám říct, že pokud jste doteď měli tyto články za neobjektivní, kdy musí být vždy jen pozitivní, tak takhle vám to vyvrátí. 

There is a review for an item from postovnehozdarma.cz after a long time, and I can tell you that if you think that these articles as unobjectionable and that they always have to be positive, then this will change your opinion.


Už delší dobu jsem měla problém si vůbec něco z výrobků určených bloggerům něco vybrat. Když jsem tam narazila na selfie tyč, tak jsem si řekla, že to vyzkouším, protože mi přišlo fajn, občas se s někým vyfotit bez toho aniž bych tam měla polovinu ruky. 


I had a problem with some of the products picked for bloggers because it was really hard to choose something from them. When I came across a selfie stick, I thought I would try it because it is nice to have a picture without the half of my hand.


První zádrhel byl v tom, že balíček dorazil s dost velkým zpožděním, kdy mi už asi týden a půl schránku zavalovaly emaily s tím, že bych měla odevzdat článek. Nakonec tedy dorazil a já si říkala "no super, tak to konečně vyzkouším".

The first problem was that the package had arrived with a long delay and my mailbox was full with reminders from postovnezdarma.cz. Eventually, it arrived and I was like "Great, so I'll finally try it out".


Když jsem zásilku rozbalila a chtěla tyč vyzkoušet, tak mi kousek hned pro jistotu odpadnul. Tak si říkám, jak dlouho mi to asi vydrží, když už to pomalu nedrží pohromadě předtím, než to někdo vůbec použil.

When I unpacked the consignment and wanted to test the stick it was already a bit broken. So I was wondering how long it will last, if it does not hold together slowly before anyone else has ever used it.


Další problém přišel, když jsem k selfie tyči připojila můj telefon a nic se nestalo. Po pár vyzkoušeních a stažení různých selfie aplikací, jsem nakonec došla k závěrů, že tento produkt není bohužel kompatibilní s mým mobilem. 

Another problem came when I connected my phone to the selfie stick and nothing happened. After a few attempts and downloads of various selfie applications, I finally came to the conclusion that this product is unfortunately not compatible with my mobile.Celkově jsem z výrobku opravdu velmi zklamaná a budu se muset hodně rozmýšlet, jestli si od nich ještě někdy něco objednám. 


All in all, I'm really disappointed with the product and I will have to think a lot about whether to order something from this web again.

0 comments: