DOBRÁ NÁLADA I O ZKOUŠKOVÉM


Měla bych se učit, ale já místo toho objevila seriál Zoo a rozhodla se vám u něj napsat další článek. Dneska (v den kdy tento článek píšu) je teprve středa a já mám další zkoušku až v pondělí, ale i tak nestíhám už teď. A já to vím, ale ani to mě nedonutí se učit v tom čase, jak jsem si to původně naplánovala. Styď se Terezo! Vážně, ale vážně už se neskutečně těším, až tohle všechno skončí.I should study, but instead of it I discovered the Zoo series and decided to write another article for you. Today (the day I write this article) is only Wednesday, and I have another exam on Monday and I am already sure, that I will not have enough time. And I know that, but it will not stop me from procrastinating. Shame on you Ter! Seriously, but seriously, I'm really looking forward to the end of all this.Tenhle výraz byl pokus o nějaký ten vážný, při kterém bych neměla pět brad a který vypadá na všech blogerkách tak skvěle a sofistikovaně. Na mě vypadá spíš... no prostě divně. 


This face was a try of a serious one, in which I would not have five chins and which looks so great and sophisticated on all bloggers. But not on me. It looks more weird than sophisticated.šaty|dress - F&F
svetr|sweater - Pantalon
bunda|jacket - CROPP
taška|bag - home made by mum's friend
brýle|glasses - IN STYLE
tenisky|sneakers - F&FZa fotky moc děkuji Leonce, se kterou jsem je fotily na našem výletě do Olomouce a na pár záběrů a typy na kavárny se můžete těšit zase příště.

Thank a lot to Lea, with whom we took this photos on our trip to Olomouc and you can look forward for a few shots and some types for great cafes soon.


2 comments: