Rimmel London: Scandal Eyes Reloaded Review


Všem vám přeji krásnou středu! Nevím proč, ale středy jsou pro mě fajn dnem, člověk už je za polovinou týdne, má výhled na pěkný volný víkend (ne že by jsi teď nebyla doma Terezo) a celkově mi to přijde takové nějaké více relaxační. 
Já si pro vás dneska připravila něco, co je pro můj blog úplně nové a to recenze na kosmetický produkt. Rozhodně se tady nechci nastínit jako nějaká beauty blogerka, protože to rozhodně nejsem (to vím na 100%), ale jelikož mě občas něco hrozně nadchne, což se stalo i teď, tak bych se o to s vámi chtěla podělit.

I wish you all a beautiful Wednesday! I don't know why, but Wednesdays are nice days for me, you are already in a half of the week, with the view of a pretty free weekend (not that you're not home right now Tereza), and overall I find it such a more relaxing than other days.

Today I prepared for you something completely new on my blog - review on beauty product. Definitely I do not want to look like a beauty blogger, because I'm certainly not (I know it for 100%), but since I sometimes really like something, as happened now, so I would like to share it with you.Tímto produktem je řasenka od Rimmel London: Scandal Eyes Reloaded. Není to úplná novinka, ale jakožto produkt z roku 2016 ještě ani žádný zapomenutý kousek. Spousta z vás ji bude určitě znát z upoutávky s Carou Delevingne, kterou mimochodem obdivuji a ano i jako holka o ní můžu říct, že je fakt úžasná a nějakým hrozně originálním způsobem pěkná!

This product is mascara from Rimmel London Scandal Eyes Reloaded. It is not a complete novelty, but as a product of 2016 is not yet any forgotten piece. Many of you will surely know it from the trailer with Cara Delevingne, who I admire a lot and yes even as a girl, I can say that she is really amazing and really pretty with her original style!- Dodá každé řase extrémní objem rychleji a snáze, bez žmolků.
- Nový zúžený kartáček pro maximální hustotu se skvěle přizpůsobí tvaru oka a   zachytí každou řasu 
- Vydrží až 24 hodin – zůstává perfektní za jakékoli situace
- Snadné odlíčení pomocí teplé vody

Takto řasenku popisují na českém webu Rimmel London (a také v upoutávce). Pojďme si to tedy popravdě zrekapitulovat. Objem řasám opravdu dodá, na to nemůžu namítat ani půl slova a žmolky jsem zatím také nezaznamenala a to ji používám už od vánoc. Kartáček je skvělý a já jsem zatím za svůj život lepší ještě nepoužívala, ale možná to bude i tím, že řasenky zase tolik neobměňuji. Co se týče výdrže, mám ji na očích po celý den a můžu říct, že i večer vypadá pořád skvěle. Co ale rozhodně nefunguje, tedy alespoň pro mě, je odlíčení jen teplou vodou. Párkrát jsem to zkoušela, ale odličovacímu mléku se to nevyrovná.

- Gives every race extreme volume quickly and easily, with no lumps.
- New tapered brush for maximum density is perfectly adapted to the shape of     the eye and captures every lash
- Lasts up for 24 hours - still perfect for any situation
- You can remove it by using warm water


This is what Czech site of Rimmel London (and the trailer) describe this mascara. Let's recap it honestly. It really gives a great volume to every race, I can not say anything bad about it and I did not even notice any lump and I use it since Christmas. The brush is great and I have not have any better for my whole life, but maybe it will be that I do not change types of mascara a lot. It is true that it lasts up for 24 hours, I have it on my eyes all day and I can say that it still looks great in the evening. But what definitely does not work, at least to me, is just removal with warm water. I tried it a few times, but it can not be campared with the odličovacímu cosmetic milk.
Řasenku seženete v jakékoliv drogérii či internetovém eshopu. A je možné ji najít i za necelou stokorunu, což je podle mě super. 
No a poslední informací je, že tato řasenka jde koupit i v jiném odstínu než "černá" a to jako "extra černá". Moc si neumím představit ten rozdíl, takže pokud jste ji někdo vyzkoušeli, tak mi určitě dejte vědět dolů do komentářů. 

You can buy this mascara at any drugstore or online shop. And it can be found even in less than a hundred crowns, which I think is great.

Well, the latest information is that you can buy this mascara in a color other than "black" and it is as "extra black". Much can not imagine the difference, so if you've ever tried, you should definitely let me know down in the comments.Článek také na Krásná.cz

0 comments: