Less than you think can happen in two weeks

Jak název napovídá, v tomto článku toho nebude až tolik, kolik v těchto dvou týdenních souhrnech normálně bývá. Za prvé proto, protože jsem určitou část strávila studiem a ježděním na zkoušky, kdy nebylo zrovna co fotit a za druhé protože jsem dělala obrovitánský úklid v pokoji, který zabral dost velkou část týdne.

As the name suggests, in this article, it will not be  as much as in the two weekly summaries normally is. Firstly because, as I spent some part wit studying, and going to Olomouc to write tests, which is not exactly what I want to shoot for you, and secondly because I did a gigantic clean room, which occupied a large part of the week.Jak se učíte vy? Já u toho vždy poslouchám nějakou hudbu, vetšinou klasickou a tentokrát jsem zvolila Mozarta. 

How do you study? I'm always listening to some music, mostly classical, and this time I chose Mozart.Zkoušela jsem si vyfotit tetování, ale že bych byla s fotkou nějak dvakrát spokojená se říct nedá. Takže doufám, že až se oteplí a najdu nějaké místo, kde není zrovna rušno, tak mi třeba Klárka vyfotí nějakou lepší fotku. 

I tried to take a picture of my "new" tattoo, but to be honest, I am not so happy about it. So I hope that when it gets warmer, and I'll find a place where is not very busy, Klárka will take some better photo.Konečně jsem se odhodlala ke čtení posledního dílu Harryho Pottera, který jsem tentokrát zhltla v angličtině a měla ho dočtený už ve středu. A musím říct, že i když jsem se toho hrozně bála, tak to byl nakonec skvělý příběh a obavy o to, že mi to zničí původního Harryho Pottera byly zbytečné.

Finally, I decided to read the latest Harry Potter novel, which I devoured this time in English and I finished it on Wednesday. I must say that although I was terribly afraid, it was a great story, and worries, that it will destroy the original Harry Potter were useless.Lívance! Jak já miluji lívance! Momentálně mi to trošku kazí fakt, že nám doma došel javorový sirup, ale ani to mě nezastavilo a použila jsem alespoň trošku kakaa. Vždy jsem měla problém s tím, že jsem jich dělala hrozně moc a pak to neměl kdo jíst, teď už jsem ale konečně našla poměry, které jsou tak akorát a díky tomu nejde ani lívaneček na zmar. A co rádi snídáte vy? Máte raději slané nebo sladké snídaně? 

Pancakes! How I love pancakes! At the moment I'm a bit spoiled by the fact that we came out of maple syrup at home, but it did not stop me and I have used at least a little cocoa. I've always had a problem with the fact that I've done so much of them and then it was too much for one person, but now I finally found conditions that are just right and because it is not even a one little pancake wasted. And what do you like to eat for breakfast? Do you prefer salty or sweet breakfast?Ve středu jsem také vyrazila na sraz s Kik, se kterou jsme se neviděly snad od maturity, takže to bylo takové miloučké posezení a pokecání. Navíc jsem při té příležitosti začala pracovat na nové blogové sérii, kterou bych pro vás chtěla psát a to různé kavárny a restaurace v Ostravě a později snad i v Olomouci. Navíc jsem od Kik dostala opožděně dárky k narozeninám a koukejte na ty úžasnosti! Knížku už jsem začala číst a musím říct, že je parádní. Navíc se teď snažím pravidelně odškrtávat čtecí výzvu, takže se můžete průběžně inspirovat i tady. No a k ostatním věcem - mýdelko s vůní čokolády (Kik asi ví, že sbírám mýdla), bomby do koupele, na které se už teď těším a čokoláda v obalu sovičky s tak milým popiskem. ♥

On Wednesday, I also was with Kik, who I have not seen perhaps since graduation, so it was such a nice sit and talk. Additionally, on this occasion, I started working on a new blog series that I wanted to write to you - about various cafés and restaurants in Ostrava and later perhaps in Olomouc too. Plus I got from Kik belated birthday gifts and look at those awesomeness! The book I already started reading and I must say it is great. Additionally, now I try to regularly check off the reading challenge, so you can continually inspire yourself here. And the other things - soap with the aroma of chocolate (guess Kik knows that collect soaps), bath bombs, which are now looking forward to use ana chocolate wrapped as owl with such a nice label. ♥

4 comments:

 1. Ano, ano přidávám na seznam věcí co určitě udělám, až mi skončí tohle peklo! :D Aneb 18tého se blíží!! :D <3

  ReplyDelete
 2. Pekne fotky, inak super, ze si k uceniu pustas aj klasiku :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju. :) A jojo, podle mě je to takové méně pozornost odvádějící (pokud teda tenhle slovosled dává alespoň trošku smysl :D).

   Delete
 3. To tetování je nádherné.:)
  Miluju lívance! ♥♥♥
  Blog na zabití

  ReplyDelete