It's the most wonderful time of the year → 2 weeks in pictures


Krásný Nový rok všem!!! Tak jsme se opět propracovali do nového roku - tentokrát 2017. A mě bude zase minimálně měsíc trvat, než se přeorientuji na psaní "2017" místo "2016". Dneska jsem si pro vás připravila takové menší shrnutí těchto dvou vánočně-novoročních týdnů, tak jdeme na to. V pondělí jsem vyrazila na sraz se sestřenicí, kterou jsem neviděla strašně dlouho a moc pěkně jsme si pokecaly. Pak jsem se sešla se San, která konečně zase na chvilku přiletěla z Anglie a naše kroky mířily do kostela, kde jsme měly možnost vidět úžasný vánoční koncert "našeho" gymplovského sboru.


Happy New Year to everyone!!! So we again walked in the new year - 2017. And this time I will again take at least a month before redirecting to writing "2017" instead of "2016". Today I have prepared for you a small summary of the Christmas-New Year two-weeks, so go for it. On Monday I met with my cousin, whom I had not seen for so long, and we talked a lot and it was really great afternoon. Then I met with San, who finally came back for a moment from England and our steps directed towards the church, where we were able to see the amazing Christmas concert of "our" high-school choir.


Večer jsem nám pak upekla vánoční bábovku, protože přeci máme málo cukroví (:D)

Then I baked Christmas cake, because after all we do not have enough of candy (:D)No a teď se konečně dostáváme k Vánocům s velkým "V". 

And now we finally get to Christmas with a capital "V".
Po Štědrém dni přišel válící den, kdy jsme odpočívali, jedli a já pracovala na pár příspěvcích tady na blog. No a další den už jsme si to štrádovali k babči na její super kachnu, králíka, zelíčko a knedlík.

After Christmas Eve came rushing day, we relaxed, we ate and I worked on a couple of posts here on the blog. Well, the next day we went to grandma for her super duck, rabbit, cabbage and dumplings.

Přes týden jsme ještě navštívili zbytek rodiny a známé a pak jsem se pustila do velkého úklidu a třídění šatníku, což velmi navýšilo počet kousků na mém vinted, takže kdyby vás to zajímalo, můžete se podívat.

During the week we visited the rest of the family and friends and then I embarked on a large closet cleaning and sorting, which greatly increased the number of pieces on my vinted, so if you're interested, you can look there.
Po 16 letech jsem vylezla Lysou horu a i když se to některým z vás bude zdát jako zvláštnost, pro mě to byl opravdu výkon a nakonec to ani nebylo tak hrozné jak jsem si myslela. Jasně, že výšlap byl docela šílený pro někoho kdo už turistiku dlouho neprovozoval, ale ty zážitky!

After 16 years, I climbed Lysa hora and even though that for some of you will not seem like an oddity, for me it was really a performance, and ultimately it was not as bad as I thought. Sure, the hike was pretty crazy for someone who already gave it up with tourism, but those experiences!Se Sandrou jsme byly fotit outfit na blog, který se tady určitě brzy objeví, a když už jsem byly v tom, tak jsem párkrát cvakla i jí. No řekněte, že jí to sluší? A nakonec jsme si udělaly pár fotek i společně.

With Sandra we were taking pictures of my outfit for a blog that will be here soon, and if we were in it, so I took a few pictures of her too. Well tell me, she looks amazing, isn't sher? And finally, we made a few pictures together too.


A nakonec silvestrovský (včerejší) večer, který jsem strávila pěkně doma s rodinou a před půlnocí jsme vyrazili za babčou a za přáteli si připít k Novému roku! Takže ještě jednou ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VÁM VŠEM!

And finally, New Year's Eve (yesterday) night that I spent a nice home with my family and before midnight we went for grandma and friends for a toast to the New Year! So once again HAPPY NEW YEAR TO ALL OF YOU!

2 comments: