BÉ | Postovnezdarma.cz

Dneska přišlo na dodělávání restů a s ním tenhle chundelatý článek s ovečkou. Vlastně jsem už ani netoužila po tom, si něco před Vánoci vybírat na postovnezdarma.cz, ale když máte kamarádku, která je blázen do sbírání plyšových oveček a na vás tam vykoukne tahle chlupatá kulička, tak si to prostě nemůžete nechat ujít.

Today came on the backlog with that this article with shaggy sheep. Actually, I have no desire to order anything at postovnezdarma.cz, before Christmas, but when you have a friend who is crazy about collecting sheeps, and there you peek this fluffy ball, you simply can not miss it.


Ovečka se dostala do schránky v rekordním čase, a tak jsem se nemusela zbytečně stresovat s tím, že by jeden z mých vánočních dárků dorazil se zpožděním. Hned jak jsem balíček otevřela, tak mě mile překvapila velikost plyšáka, který byl nad očekávání dost velký a nemuseli jste ho hledat někde zapadlého v bublinkové fólii, jak tomu občas bývá.

Sheep got into the mailbox in record time, so I did not have to worry about the fact that one of my Christmas gifts arrived with a delay. As soon as I opened the package, I was pleasantly surprised by the size of stuffed animal, which were above expectations pretty big and you did not have to look for it somewhere stuck in bubble wrap, as it sometimes happens.Ovečka je z příjemného hebkého materiálu, takže ji můžete použít i jako polštář, což na na cestách docela praktická věc. Jinak výraz, který ovečka má, je podle mě děsně vtipný a naprosto kopíruje výraz všech lidí hned po probuzení.

Sheep is from the soft comfortable material, so you can use it as a pillow too, which is on traveling quite a practical thing. Otherwise, the expression that the sheep has is terribly funny and completely replicates the look of people immediately after waking up.Doufám, že dárek potěšil (jak jsem slyšela, tak ano) a snad bude tohle "zatím asi bezejmenné" plyšové zvířátko Klárku doprovázet co nejdéle, jelikož by mě mrzelo, kdyby se po chvilce rozpadlo.

I hope that Klára liked the gift  (as I've heard, yes, she did), and I hope that this, "yet nameless" stuffed animal will accompany Klára as long as possible, because I would be sorry if it will fall apart after a while.


2 comments:

  1. Předtím jsem si toho nevšimla, ale koukám, že na cedulce je "Dog toy" :D každopádně mě opravdu potěšila, všichni jsme obdivovali hlavně ten výraz! Než jsem stihla vybrat jméno, tak jí všichni začali říkat "Ovečka Shaun" protože vypadá jako ta tlustá ovca z té pohádky :D takže už nějak nemám sílu to měnit.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Budu upřímná, taky jsem si toho nevšimla. :D Ale tak ono to je asi jedno. :P A to jméno se k ní hodí, vážně vypadá jako ten špěkáček z Ovečky Shaun. :)

      Delete