When you're ready for Christmas but you still have to take finals (3 weeks in pictures)


Konečně jsem se dohrabala k napsání shrnutí dvou týdnů, což je tentokrát vlastně shrnutí týdnů tří. A i přesto to nebude nic převratného.

Finally I decided to write a summary of two weeks, which this time is actually a summary of three weeks. And even though it will not be anything revolutionary.Začneme pěkně výzdobou na koleji, ze které jsem měla neskutečnou radost, protože jsem si tam alespoň připadala zase o něco vánočněji. No a co by to doplnilo lépe než tyhle dva skvělé donuty, kterým jsem v obchodě prostě neodolala. 

We begin with the nice decoration of our dorm, from which I was really happy because I felt there at least a little bit christmasy. Well, what would it supplemented better than these two great donuts, which I simply could not resist in the shop.


Jeden večer jsme si pak zašly s holkama do nádherného amerického baru "Koktejly a sny", kde jsme oslavily narozeniny naší Terezky. 

One evening we had awesome time with girls in the beautiful American bar "Cocktails and Dreams", where we celebrated birthday of our great friend Terezka.


Když jsem se pak vrátila do Ostravy, tak bylo na plánu naše tradiční víno s Klárkou, na které se prostě vždy neskutečně těším, protože tam prostě probíráme vše od A do Z. 

When I came backt to Ostrava I went to our traditional wine with Klára, which is just always incredibly amazing, because we just discuss everything from A to Z.Další den jsme s mamčou vyrazily na menší vánoční nákupy a super perníkové latte. No a po nákupech mě čekal Megakoncert rádia čas, kde jsem se těšila hlavně na Voxela.

The next day we went with mum to the small Christmas shopping and an amazing gingerbread latte. Well, after that I went to the Megaconcert of Radio Čas, where I enjoyed mainly Voxel.
Na Mikuláše jsme vyrazili k bratranci, abychom to rodinně oslavili. Je docela roztomilé, že ještě věří. 

On Saint Nicholas day we visited my cousin, a family to celebration. It's pretty cute, that he still believes.
No a teď už přeskočíme na poslední víkend, kdy jsme pro vás s Klér natáčely video "Zdobení perníčků" a další den jsme se San zašly na oběd a do kavárny s našimi španělskými profesory z gymplu.

Well, now we skip to the last weekend, when we have filmed a video for you "Decorating gingerbreads" and the next day we went for lunch with San and then to cafes with our Spanish professors from high school.
Většinu z toho jsem se snažila i zachytit do vlogmas videí, na které se můžete podívat na mém youtube kanále. 

Most of it I tried to catch up in vlogmas videos, which you can check out on my youtube channel.

4 comments:

 1. Krásne fotky. Vyzerá, že si posledné týždne ozaj užila :)


  Zvláštne dievča

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju moc :) Jojo, snažila jsem se o přesto, že občas to bylo kvůli škole dost těžké. ;)

   Delete
 2. Tak koukám, že sis to užila s rodinou.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Přesně tak, užila, akorát tady prostě nedávám každou minutu svého života. Navíc se tady snažím dávat jen ty události, ze kterých mám fotky. ;) Takže asi tak.

   Delete