October Favourites | Oblíbenci za říjen

Nový článek je na světě! A věřte mi, tento týden mám tak strašně prokrastinující, že to byl opravdu výkon sepsat tenhle článek a sestříhat k němu video. Právě ležím v posteli a snažím se vyléčit, takže doufám, že mě ta bolest v krku brzo přejde.

New article is alive! And believe me, this week I terribly procrastinate this week so it was really hard to write this article and edit video for it. Now I lie in bed and trying to heal, so I hope that my sore throat passes soon.


Všechny důležité informace k mým oblíbenostem najdete ve videu, takže to tady nebudu zbytečně vše vypisovat a znovu okecávat. Každopádně jsem vám chtěla vše alespoň nafotit, protože nerada vydávám článek, kde je jen video.

All important information about my favs can be found in the video, so it would be waste of time to write it all again. Anyway, I wanted to shoot everything at least, because I hate articles, where are only videos.

2 comments:

 1. Ono je vlastně úplně jedno, o čem tam mluvíš (čímž nechci říct, že bych to nevnímala), já tě ráda poslouchám. :D :)
  Chybíš mi. ❤

  Čajů bych ti mohla doporučit spoustu, ale při pohledu na tu krabičku jsem si vzpomněla na Horké pokušení od Apotheke, ten jsem teď pila docela často (už došel :D) a myslím, že by mohl být podobný.
  Já teď piju jedině bylinkový na nachlazení od Teekanne a i když to není úplně to nejlepší pití ever, s medem mi to chutná. :D Hlavně to celkem pomáhá. Ještě bych k tomu potřebovala postel a teplo, ale o tom si můžu nechat zdát. :D

  Víš, hele, já měla zimní bundu, svetr a tričko s dlouhým rukávem a stejně jsem nemocná, takže co bys chtěla... :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Myslím, že ten čaj hned vyzkouším, čajů prostě není nikdy dost. :D Momentálně piju citron se zázvorem a zaháním bolest v krku. :(

   Delete