5 KNIH... napsaných slavnými lidmi

Přeji vám všem krásné ráno! Já si právě uvařila kafe a teď už jen musím vymyslet co na sebe, protože v devět mě očekávají v Moravskoslezském deníku v centru Ostravy, kde mi začíná praxe. Takže mi prosím držte palce, ať tam nejsem za úplného ňoumu a pokud to bude alespoň trošku zajímavé, tak si pro vás po měsíci v tomto médiu připravím článek. 

I wish you all a beautiful morning! I just prepared a coffee and now I have to think of what to wear, because at nine I have to be in the Moravian newspaper in the city center of Ostrava, where I start my practice. So please keep your fingers crossed, because I am really afraid that I will be a dumb there. At least if it will be a little bit interesting, I will prepare for you an article about a month in this medium.


Tento článek je pokračováním série "5 KNIH...", kterou mě opravdu baví pro vás připravovat a doufám, že vás alespoň trošku baví se na ni koukat. 

This article is a continuation of the series 'FIVE books ..." which I really enjoy preparing for you and I hope you at least have a little fun while watching it.3 comments:

 1. "Vlnkaté", to je roztomilé. :P

  P.S. zbožňuju, ale to víš. Mám tam lepíky snad na každé stránce. Doufám, že dříve nebo později Aňa napíše další, úplně na to čekám.

  Kráva je jedna z knih, kterou se chystám si koupit, jak jsem ti psala.

  Co se týče Cameron, že začátku mě to lákalo. Ale jak to mám se sebou víš a trochu se bojím, aby mi to místo inspirace neudělalo v hlavě ještě větší bordel.

  Ještě mě napadly knihy od Tima Burtona, i když to asi úplně nespadá do téhle kategorie.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na další knihu od Ani čekám jak na smilování, píše fakt skvěle! ♥ Krávu si určitě kup! Fakt to stojí za to! Myslím, že Cameron by tě v tomhle vůbec neměla nijak negativně ovlivnit, je to prostě jen kniha k zamyšlení, která nijak rapidně nechce zasahovat do životního stylu, pokud jí to nedovolíš. Jinak abych byla upřímná, naprosto mi unikly knihy od Tima Burtona, znám jen Můra noční, předvánoční a tu plánuju zařadit trošku někam jinam. :)

   Delete
  2. Tak ony jsou jenom ty dvě - Můra noční, předvánoční a Ústřičkova smutná smrt a jiné příběhy, ale to neva, ne.. :P :D

   Delete