Autumn style: Jackets according to Ter

Všem bych chtěla popřát krásné pondělní ráno (v rámci možností). Zkuste na chvilku zapomenout na to, že je pondělí, skončil víkend a vy musíte do práce/školy a začtěte/zakoukejte se do nového článku/videa.

I would like to wish everyone a beautiful Monday morning (if it is possible). Try for a moment forget that it is Monday, the end of the weekend and you have to go to work/school and get lost into a new article/video.Začla jsem fotkou bundy, která se ve videu objevuje jako poslední a pokusím se dohledat obrázky i k ostatním kouskům. Jak už jsem psala, tak tahle bunda je jedna z mých nejoblíbenějších a pořídila jsem si ji už celkem dávno (asi před 5-ti lety v CROPPu (v té době ještě v Cropp townu)).

I started with a photo of jacket that appears in the video as the last and I will try to trace the images of other pieces. As I said in the video, this jacket is one of my favorites and I bought it a long time ago (about 5 years ago in CROPP (at that time still in Cropp Town)).Další bunda je tahle "Karkulkovská" parka, kterou jsem si pořídila předloni ve slevě v mém oblíbeném F&F. A vzhledem k tomu, že poslední dva roky byla vždy taková zima-nezima, tak jsem ji používala i jako "zimní" bundu.

Another jacket is this "Red Riding Hood" park, which I bought on sale last year in my favorite F&F. And because the last two years was always winter-nowinter, so I used it as a "winter" jacket.Jak jsem říkala ve videu takhle mikino-bunda je suprově teplá a do tohoto počasí jako dělaná. V kapuci má dokonce kožíšek, takže pěkně hřeje. Jediné její mínus je snad to, že její mikinový povrch docela rychle promokne. Jinak jí mám taky docela dlouho okolo těch čtyř let a narazila na ni babička v New Yorkeru, která mi ji dala k Vánocům.

As I said in the video this sweatshirt-jacket is really warm and its perfect for this weather. The hood even has fur so its nicely warm. The only minus is perhaps the fact that its sweatshirt surface get wet pretty quickly. Otherwise I've got it quite a long time (about four years), and I got it from my grandmother who found it in the New Yorker.Další bunda je tahle sluníčková z eshopu Blancheporte a i když je spíš do teplejšího počasí, tak ji mám moc ráda a vždycky se v ní cítím tak nějak pozitivně naladěná.

Another jacket is this sunny one from the eshop Blancheporte and although it is more for warmer weather, I love it and I always feel in it somehow upbeat.Tuhle bundu jsem tak nějak přebrala od kamarádky Leonky, jak říkám ve videu. Strašně zbožňuju tu její kapuci a určitě mě ještě dlouho nepřestane bavit. A pokud by vás zajímalo odkud bunda je, tak je to Topshop.

This jacket I somehow took over from a friend Lea, as I say in the video. I love its hood and I wont be bored by it soon. And if you wonder from where is the jacket, so it's Topshop.U téhle maskáčové šustky jsem našla jednu hodně starou fotku z Francie, ale protože se mi ta fotka moc líbí, tak jsem ji tady použila. Jak můžete vidět bunda je dost dlouhá a když prší, tak se do ní perfektně schováte, což se mi osvědčilo právě v den této fotky, kdy jsme neskutečně zmokli. Bundu jsem našla v Reserved a byla jsem z toho neskutečně šťastná, protože jsem přesně něco takového hledala právě pro již zmíněný francouzský výlet.

In case of this army nylon jacket I found a really old photo from France, but because I really like it, so I used it here. As you can see the jacket is long enough and when it rains, so it hides you perfectly, which I proved that day the photo was taken when it rained a lot. I found the jacket in Reserved and I was incredibly lucky, because I was just looking for something for the aforementioned French trip.

Nakonec je tady jeanová bunda, kterou jsem bohužel na žádné fotce nenašla, asi proto, že jsem ji pořádně začala nosit až letos na jaře. Bunda je od značky William&Delvin.

Finally, there's jeans jacket, but I unfortunately did not find any photo, probably because I had started to wear it this spring. The jacket is from the brand William & Delvin.2 comments:

 1. Nikdy jsem si neuvědomila kolik máš vlastně bund:D já se svou jednou modrou se můžu jít zahrabat ;) jinak jsem si taky uvědomila, když si tu hodila tu první fotku, že to je na posled co jsme spolu fotily...! a to už je teda sakra dávno :D :(

  Ráda bych tě pozvala k sobě na giveaway ;)

  www.double-claire.blogspot.cz | GIVEAWAY

  ReplyDelete
  Replies
  1. No, mám jich dost. :D Docela mi už i překážejí ve skříni. :D Fotit bychom jít mohly ♥ Ta poslední fotka je někdy z dubna nebo tak nějak :( Tak se na někdy domluvíme třeba :) A žádný strach, giveaway jsem se už zúčastnila. :P (já vždy).

   Delete