5 KNIH... u kterých jsem brečela

Dneska jsem tady s článkem, ve kterém najdete video na téma "5 KNIH...". Pro tuto novou edici videí jsem se rozhodla, abych tak nějak využila své knižní nadšení a třeba inspirovala další knihomoly jako jsem já, nebo prostě jen popostrčila lidi, kteří nečtou k tomu, aby si někdy něco přečetli.

Today I'm here with the article, which includes a video on the topic of "FIVE books ...". For this new edition of videos, I decided because I wanted to use my literary enthusiasm and perhaps inspire other bookworms like me, or just pushed people who do not read to read anything.Na fotce jsou pouze tři z pěti knih, které na vás čekají ve videu, tak se alespoň máte na co těšit.

In the photo there are just three of the five books that await you in the video, so at least you have something to look forward to.6 comments:

 1. U Sparkse jsem brečela u Poslední písně. U Hvězd vůbec. A to si vezmi, co to u mě je. Samotnou mě to překvapilo. Ale nevím, prostě ne.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Poslední píseň jsem zatím jen viděla, ale knihu mám doma, tak třeba se k ní někdy dostanu. :) Ty Hvězdy jsou fakt zvláštní, ale je pravda, že občas je ta kniha i dost vtipná, ale to mně osobně v brečení nezabránilo. :P

   Delete
 2. Teeda u Talismanu jsem nebrečela ale u milý Johne teda jo. A to je zatím asi i jediná kniha u které se mi to stalo;) uvyžuju že si ji přečtu znova,ale te´d už mám v knihovně konečně připravené k vyzvednutí to P.S., takže se vrhnu první na to;)

  Ráda bych tě pozvala s sobě na giveaway ;)

  www.double-claire.blogspot.cz | GIVEAWAY

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vím, vím. :) Jsi mi říkala, že to byla jediná, u které jsi brečela. :) Pak mi dej určitě vědět co si o tom P.S. myslíš. :) Jsem na to zvědavá. ♥

   Delete
 3. Už mám v plánu přečíst několik knížek od Sparkse, jen nevím, kdy na to najdu čas.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Určitě si na ně nějaký čas najít musíš. :) Četla jsem teda jen dvě nebo tři, ale všechny se mi moc líbily. :)

   Delete