2 unbelievable weeks in pictures

Dva týdny utekly jako voda a já si pro vás opět připravila shrnující článek. Je opravdu nabitý všemi možnými a hlavně strašně suprovými zážitky, o které se s vámi chci zase podělit. Tak doufám, že vás tento díl bude bavit stejně jako ty dva předešlé. A kdyby vás zajímalo, proč je tento označen jako "neuvěřitelný", tak je to proto, protože jsem našla neuvěřitelně skvělé přátelé, k neuvěření je i to, že jsem teda konečně v Olomouci vyrazila na jednu ze studentských párty a pak si neuvěřitelně mile popovídala s lidmi z gymplu, se kterými jsem se sešla.

Two weeks are already over and I have again prepared a summary article for you. It is really crowded with all the possible and most amazing experiences, which I want to share with you again. So I hope you will enjoy this episode as the two previous ones. And if you wonder why this is labeled as "unbelievable", it's because I found incredibly great friends, unbelievable is the fact that therefore I finally went to a student party in Olomouc and then I had incredibly nice chat with people from high school with whom I met.Začneme kinem, do kterého jsem vyrazila s Andrejkou (spolubydlo, kdo by jste nevěděli). Rozhodly jsme se si zajít na Inferno (na které jsem psala recenzi zde). Docela sranda najít v Šantovce kino, ale nakonec jsme se vyšplhaly až do posledního patra a našly ho.

We start with the cinema, where I went with Andrejka (who did not know her yet, she is my roomie). We decided to go to watch Inferno (which I wrote the review here). Quite funny to find the cinema in Šantovka, but we finally climbed to the last floor and found it.


Když jsem přijela domů, tak tam na mě čekala spousta pošty a mezi tím vším i obr balík, ve kterém jsem našla kávovar Nespresso (plus kapsle) a hrozně milý dopis, kde mi bylo oznámeno, že jsem to vše vyhrála. A když už jsem u té pošty, tak jsem tam našla i dva dopisy od Verči (její blog zde), takže ještě jednou moc děkuji!

When I got home, there were waiting for me a lot of mail, and in between all that there were a giant package in which I found Nespresso machine (plus capsules) and really nice letter, where they explained me that I won it all. And while I'm at that post, so I also got two letters from Verča (her blog here), so once again thank you very much!
V pátek jsem pak vyrazila do knihovny pro nějaké knihy do školy a měli vše, co jsem potřebovala. Navíc jsem konečně zjistila jak v naší ústřední ostravské knihovně dostat knihy ze skladu, takže pro příště už mě nic nepřekvapí. No a hned z knihovny jsem zamířila do Costa Coffee, kde jsem měla po dlouhé době sraz s Magdičkou (spolužačka ze základky), se kterou jsme probraly vše od A do Z.

On Friday, I visited library for some books to school and they had everything I needed. Moreover, I finally found out how in our central Ostrava library to get books from the store, so next time I will not be surprised. Well, right from the library I went to Costa Coffee, where I had in a long time meeting with Magdička (a classmate from elementary school), with whom we discussed everything from A to Z.V sobotu jsme pak rodinně vyrazili k babči a já si s sebou vzala foťák a pokusila se zachytit trošku podzimní nálady. V neděli už jsem jen lítala sem a tam a zařizovala vše možné, abych pak večer mohla v klidu odjet do Olomouce.

On Saturday we went to grandma house and I took along a camera and trying to capture the autumnal mood. On Sunday I was soooo busy and tried to do everything before I could peacefully go to Olomouc.


V pondělí jsme s Andy a s kamarádkou Paulou ze Španělska vyrazily na přednášku o Polsku a Španělsku a až tam zjistily, že je to jen pro studenty z Erasmu, takže jsem s Andrejkou předstíraly, že vlastně vůbec nejsme z Česka (bohužel nemám žádnou fotku). Ten den (doufám, že ten den) se navíc spustilo hlasování o Blogerku roku, kam jsem byla také nominována, takže pokud by jste mi chtěli dát hlas, tak budu moc ráda (hlasovat můžete ZDE). Úterý bylo pro mě studijním dnem, ale abych si ho trošku vylepšila, tak jsem se stavila v trafice pro nový Cosmopolitan. Ve středu jsem pak vyrazila na sraz s kamarády do neuvěřitelně krásné vinárny. Byl to skvělý večer se skvělými lidmi a já už se teď těším na nějaké další "příště". Ten den jsme pak tak neuvěřitelně (pro mě) zakončili v klubu, kde hráli fakt skvělé písničky. A víte co? Měli tam sloníkové náramky.


On Monday me, Andy and our friend Paula from Spain went to a presentation about Poland and Spain, and there we discovered that it is only for students from Erasmus, so me and Andrejka pretended that we are not from Czech (unfortunately I have no photo). That day (I hope it was that day) has launched a vote on the Czech blogawards, where I was also nominated, so if you would like to give my your vote, so I would be very happy (You can vote here). Tuesday was the day for me to study, but to improve it a little bit, I stopped at a newsagent for the new Cosmopolitan. On Wednesday, I went to the event with my friends in an incredibly beautiful wine place. It was a great evening with great people and I'm now looking forward to some "next time". That day incredibly (for me) ended up in a club where played really great songs. And you know what? They had elephant colours bracelets.


V pátek byl v plánu sraz ze střední, kam jsem se opravdu těšila, protože jsem plno lidí od maturity neviděla a také proto, že se stavila i naše třídní (a i kvůli ní jsem tady dala tu strašně nekvalitní fotku, která si tady sice kvalitou vůbec nezaslouží být, ale obsahem sem patří na 200%).

On Friday I planned reunion with people from high school, which I really enjoyed because I have seen a lot of persons from my ex-class and also because our teacher stopped by (and because of there is the very poor quality photo, which is here because of the content).
Sobota pro mě byla v duchu Halloweenu, jelikož jsem chtěla vyřezávat dýni. A to by jste nevěřili, jak těžké bylo ji sehnat. Prošla jsem Kaufland, Albert a nakonec našla takovou prťavou v Bille. Ale nakonec posloužila a já si při jejím focení malinko hrála s foťákem (proto ty světelné fotky). Večer jsme s našima zakončili pěkně u filmu s vínem a dneska už zase balím, protože mi večer jede vlak zpátky směr Olomouc, kam se tentokrát opravdu těším!

Saturday was in the spirit of Halloween for me, because I wanted to carve a pumpkin. And you would not believe how hard was to get it. I was in Kaufland, Albert, and finally found a little one in Billa. But finally it served and I played a little bit with the camera while shooting it (hence the photo light). In the evening we finished the day with a movie & wine, and today I am packing back to Olomouc again, and I am really excited about it!P.S. Už jste viděli v obchodech vánoční Colu? Protože já už si ji stihla i koupit.

P.S. Have you seen this Christmas Coke in stores already? Because I also bought it (I had to).

1 comment:

  1. Jako o kvalitě našich mobilů by se dala napsat kniha :D a jinak ty a ty tvoje soutěže to je neskutečné :P

    Ráda bych tě pozvala k sobě na GIVEAWAY, která končí 20. listopadu :)

    www.double-claire.blogspot.cz | GIVEAWAY

    ReplyDelete