Oriflame HAUL

Ne nadarmo si říkám shopaholic, takže se tady zase objevuje článek plný novinek, které jsou tentokrát z odvětví kosmetiky Oriflame. V téhle části nákupů se zase tolik neorientuji, a tak se stává, že si vybírám věci hlavně podle vzhledu. Ale zatím si nemůžu stěžovat. V celém článku najdete jak fotky, tak i video, takže šup, šup.

It is not coincidence, that I call myself shopaholic, so there is again an article full of news, this time from Oriflame cosmetics industry. I do not buy cosmetics a lot so it happens that I chose things mainly by appearance. But so far I can not complain. In the whole article you can find photos and also a video, so chop, chop.
Kouřové oční stíny v tužce (THE ONE): Glitter Black, 299,-


Sada na manikúru: 99,-

Sada kosmetických pomůcek: 149,-Mýdlo (Discover): Cuban Rhythms, 29,-

Mýdlo: Apple & Cinnamon, 35,-

A jak to máte vy? Raději jdete do obchodu, nebo je pro vás pohodlnější si vše vybrat v katalogu (ať už je to Avon či Oriflame)?

And what about you? Do you rather go to the store, or it is better for you just choose everything in the catalog (whether it's Avon and Oriflame)?


4 comments:

 1. Já mám ráda obojí. Když jdu nakupovat osobně, trávím v obchodě hodiny vybíráním a odcházím s rukou celou pomalovanou od rtěnek. Když si objednávám z katalogu, tak zase trávím hodiny u katalogu. Už jako malou mě to bavilo, a to jsem si nic neobjednávala :D

  Super video :)

  http://moimelea.blogspot.cz

  ReplyDelete
  Replies
  1. S tím katalogem v dětství jsem to měla úplně stejně. :P :)
   Díky za pochvalu. :)

   Delete
 2. Tak ty kouřové stíny v tužce chci vidět v akci! :D Jinak ta sada na manikúru je úplně roztomilá a šikovná :3 Každopádně, když vybírám z katalogu, chtěla bych všechno, ale nakonec si nekoupím nic. No a když jdu do obchodu, tak většinou vím pro co a na nic jiného se ani nedívám :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já na ty stíny moc nejsem, takže se toho trošku bojím. :D A třeba do obchodu chodím pro kosmetiku jen minimálně, ale když už tam zajdu, tak si to všechno prozkoumávám. :)

   Delete