Dítě Bridget Jonesové | Bridget Jones's Baby, movies...

Všem přeji krásné ráno, já dneska opět balím do Olomouce, ale ještě než odjedu, tak jsem si tady pro vás připravila menší recenzi na film Dítě Bridget Jonesové, na kterém jsme včera byly s mamčou (měla to ode mě jako část dárku k narozeninám, které má ve středu).

I wish you a beautiful morning! Today I'm again packing to Olomouc, but before I leave, I have for you a small review about Bridget Jones's Baby, which I watched yesterday with my mom (it was a part of birthday gift for her, which is on Wednesday).
Zase jsme zvolily naše zábřeh kino (Kino Luna), které bylo tentokrát nacpané k prasknutí, což mě dost vyděsilo, jelikož tam bývá vždy max 20 lidí. No, jde prostě vidět, že Bridget láká do kin spoustu lidí (navíc byla sobota večer a to se taky počítá). Mamka až do poslední chvíle nevěděla co budeme dělat a až u pokladny zjistila, že jdeme na Bridget, která byla dokonce k jejímu milému překvapení s českým dabingem (já už jsem z toho zase tak nadšená nebyla, ale vzhledem k tomu, že jsem i první díly viděla nadabované, tak to nebyl zas až takový šok).

We again chose our zábřeh cinema (Kino Luna), which this time was stuffed to bursting, which made me quite scared, because there is always a maximum of 20 people. Well, it just shows that Bridget attracted to the cinema a lot of people (in addition to being a Saturday evening that counts too). Mom did not know what we are going to do until the last moment and at the checkout found out that we are going to watch Bridget and was even more happy with the fact of czech dubbing (I was not so excited about it, but I watched dubbed the last two parts, so it was not such a shock).


Jelikož jsem nečetla knihu, tak pro mě nebyl příběh zase až tolik odrazující jako pro poctivé čtenáře. Je pravděpodobné, že i proto se rozhodl Hugh Grant na scénáři nespolupracovat, ale musím říct, že to nakonec vyřešili s elegancí a jeho "účinkování" mě rozesmálo.

Since I have not read the book, I was not so disappointed about the story as the honest reader. It is likely that why Hugh Grant decided to not cooperate on the script, but I have to say that they eventually resolved it with elegance and his "performances" made me laugh.


Celý příběh pojednává o tom, že si Bridget na začátku trošku zablbne a pak se snaží zjistit který z mužů je otcem jejího dítěte. Samozřejmě je tam spousta vtípků, které k této sérii prostě neodmyslitelně patří. A kdo že bude nakonec ten vysněný taťka? Mark (Colin Firth) nebo Jack (Patrick Dempsey)? To vám tady neprozradím.

The whole story is about how Bridget at the beginning had sex and then trying to figure out which of the men is the father of her child. Of course there is plenty of quirks that are simply inseparable with those series. And who will eventually be the dream dad? Mark (Colin Firth) or Jack (Patrick Dempsey)? I won't tell you.


ZAJÍMAVOSTI
- nebudu vám lhát, tohle je vždycky moje neoblíbenější část recenzí.

- Filmové postavy mají na Twitteru své vlastní účty: @bridgetjoneshf (Renée Zellweger), @markdarcylegal (Colin Firth) a @danielcleaverxx (Hugh Grant). A to od března roku 2011.
-  Renée Zellweger souhlasila s účastí na natáčení jen pod podmínkou, že nebude muset přibírat na váze podobně jako v druhém (2004) a prvním dílu (2001).
- Hugh Grant se ve filmu neobjevil kvůli jeho nespokojenosti se scénářem.
- Na filmu se jako herec zúčastnil také známý zpěvák Ed Sheeran, o čemž informoval i on sám na svém profilu na Instagramu.
- Píseň k filmu, s názvem Still Falling For You, nazpívala zpěvačka Ellie Goulding.

POINTS OF INTEREST
- I will not lie, this is always my most favorite part of the review.

- Movie characters have their own Twitter accounts: @bridgetjoneshf (Renée Zellweger), @markdarcylegal (Colin Firth) and @danielcleaverxx (Hugh Grant). And since March of 2011.
- Renée Zellweger agreed to participate in the filming only on the condition that she does not have to gain weight like in the second (2004) and the first volume (2001).
- Hugh Grant did not appeared in the movie due to his dissatisfaction with the script.
- In this film as an actor was also well-known singer Ed Sheeran, who inform about it on his Instagram profile.
- Song for the film, titled Still Falling For You, is sung by singer Ellie Goulding.


3 comments:

 1. Ale ta kniha teprve bude, ne?
  Ra písnička od Ellie se mi líbí a dost ji poslouchám, ačkoliv Ellie se mi normálně nelíbí skoro vůbec.
  A když ses zminila o tom přibírání, René se mi víc líbila, když byla - nechci říct plnostihla, protože to nebyla, byla normální. Teď mi přijde moc vychrtla. Ale nebudu lhát, že bych sama nebrala, být tak hubená, ne jako vorvaň. :D

  (jestli se to ani teď nepřidá, tak se poseru už :DD)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ta kniha už je, akorát má prostě absolutně jiný příběh: http://www.databazeknih.cz/knihy/bridget-jones-bridget-jonesova-laskou-silena-208314
   Do písničky jsem se zamilovala a poslouchám ji fakt často ♥
   Podle mě nejde o to, jak se nám (divákům) René líbí, jde podle mě hlavně o její pocit a když nechtěla přibírat, tak to chápu. :)

   Delete
  2. Co? Vždyť má/měla vyjít v listopadu. :D Tuhle už mám. Už jsem asi vážně mimo. :D KILL ME NOW

   Tak jsem to nemyslela. Mně nezáleží na tom, jestli někdo zhubl, nebo přibral. Já jí chápu a jestli se cítí spokojená, jen dobře. Může jí být úplně jedno, co si o ní fanoušci nebo nefanoušci myslí. A taky doufám, že je. Jen jsem chtěla říct, že i kdyby přibrala, slušelo by jí to, byla tak krásná ženská úplně akorát. :)

   Delete