August Favourites

Krásný víkend všem školou povinným, ale i těm ostatním samozřejmě. Prázdniny utekly a tím pádem také srpen, tudíž je čas na moje oblíbence. A protože nerada postuji jen článek s videem, tak jsem se rozhodla je i nafotit.

Have a great weekend. Holidays are definitely gone and also August, so it's time for my Favorites. And because I do not like post just the link with the video, I decided to shoot it too.
Beauty

Sprchový gel/Shower gel, Yves Rocher, Coffee Beans from Brazil
V Beauty sekci mám jen jednu věc a to skvělý kávový sprchový gel, který jsem dostala od Kláry k narozeninám.

The Beauty section have only one thing, a great coffee shower gel that I received from Claire as a birthday gift.

Fashion

Tričko s králíčkem - DON'T TALK TO ME..., New Yorker
Fashion skupinka se pyšní hned dvěmi věcmi a to tímhle úžasným a vtipným tričkem z New Yorkeru, což byla asi moje nejlepší srpnová koupě. Už jste ho mohli vidět v outfit článku - tady.

Fashion group prides itself with two things - this amazing and funny t-shirt from the New Yorker, which was probably my best purchase of August. And you could also see it in the outfit article - here.

Hodinky s letadýlkem místo vteřinovky, Aliexpress
A těmihle skvělými "cestovatelskými" hodinkami, které jsem dostala k narozeninám od Verči, můžete ji znát z Pie Face Challenge videa. A neskutečně mě baví!

A also with this great "travel" watch that I received as a birthday present from Verča, you can know her from Pie Face Challenge video. And I incredibly love them!

Others

Robert Fulghum - All I Really Need To Know I Learned In Kindergarten

Aňa Geislerová - P.S.
Skoro každý měsíc se do skupiny "ostatní" dostane nějaká kniha a ani tentokrát tomu není jinak. Tento měsíc jsou to dokonce knihy dvě

První z nich je v anglické podobě All I Really Need to Know I Learned In Kindergarten od Roberta Fulghuma. Tato kniha mě naprosto okouzlila svou hloubkou a zároveň svou jednoduchostí. Rozhodně stojí za přečtení, já si v ní dokonce zatrhávala různé úryvky. Protože už jen samotný život autora je velmi zajímavý.

Druhá kniha je od skvělé české herečky Ani Geislerové a nese název P.S. Jak říkám ve videu, tuhle knihu jsem přečetla za jedno dopoledne a už se těším na slibované pokračování, které jak doufám výjde brzy. Kniha je plná vtipných fejetonů, které Aňa psala do Elle a které jsou prostě parádní.

Almost every month you can find in the "others" a book and even this time is no different. This month they are actually two.

The first of these is the English form of All I Really Need to Know I Learned In Kindergarten by Robert Fulghum. This book totally charmed me with its depth, while its simplicity. Definitely worth reading, I even marked various snippets. Because also the author's life itself is very interesting.


The second book is of great Czech actress Ani Geislerová and called P.S. As I say in the video, I read this book for one morning, and I look forward to the promised sequel, which I hope will come out soon. The book is full of humorous short essays that Anya wrote for Elle and which are simply awesome.

PamátníkJedna z mých nejoblíbenějších věcí vůbec, protože ukrývá neskutečně mnoho obrázků a ještě více vzpomínek!

One of my favorite things ever because it hides many incredible pictures and even more memories!

Aplikace SoundCloud, Já na SoundCloudu - tady

A nakonec moje oblíbená písnička... je to cover Cold Water od Major Lazer v podání Conora Maynarda, který je prostě neskutečný!!!

And finally, my favorite song ... is a cover of Cold Water from Major Lazer performed by Conor Maynard, who is just unreal !!!


Food/Drink

KnightsBridge, Peppermint teaNakonec je to mátový čaj od značky KnightsBridge, který jsem si přivezla z Anglie (z Lídlu). Bohužel už mi došel, ale jak to hodlám řešit si poslechněte ve videu.

Ultimately, it is mint tea by brand Knightsbridge, which I brought from England (from Lidl). Unfortunately its gone, but you can listen how do I intend to deal with it in the video.

3 comments:

 1. Ta knížka P.S. musí být skvělá, také si na ni brousím zuby :) a ty hodinky jsou naprosto dokonalé a krásné!
  http://spice-of-life.blog.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Je fakt parádní! ♥ A děkuji za pochvalu hodinek, mám je vážně neskutečně ráda. :)
   P.S. jsi můj první oficiální komentátor tady, takže díky, udělala jsi mi neskutečnou radost. :)

   Delete