Who cares I'm late anyways | postovnezdarma.cz

Přeji krásnou neděli a bohužel musím oznámit, že s tímto článkem počíná konec mé tvorby až do 27.5. kdy už snad budu mít úspěšně po maturitě. Jediné co se tady během této pauzy ještě objeví, bude report z Ostravského fashion weekendu, na který jsem nehorázně zvědavá.

I wish you a beautiful Sunday and unfortunately I have to inform you that with this article begins the end of my work until 27.5. when I should have been successful after graduation. The only thing that will appear here during the break, will be report from Ostrava fashion weekend, which I am very curious about.Tak se dostáváme k hlavnímu bodu článku a to k úžasným hodinkám, které se tento týden dostaly ke mě do schránky. Jsem z nich naprosto nadšená, jelikož vystihují mou podstatu. Já prostě i když se snažím, tak dorazím minimálně o těch 5 minut pozdějí. Takže "Who cares I'm late anyways."

So we come to the main point of the article. This amazing watch appears this week in my mailbox. I have absolutely thrilled, because describe my nature. I always arrive at least those 5 minutes later. So "Who cares I'm late anyways."


A když jsme u toho nestíhání, tak jsem hlavně šíleně pozadu s učením na dějepis.


Hodinky mají červený pásek, a stříbrný ciferník, který je tak akorát, ani malý ani velký. Můžete si samozřejmě vybral také jinou barvu pásku. Na výběr je ještě z černé, bílé a hnědé. Já se rozhodla pro ráznější červenou, jelikož jsem chtěla na dobu jaro léto něco trochu veselejšího.

The watch has a red band and a silver dial that is just right, neither small nor large. Of course you can also choose a different color ribbon. The choice is also black, white and brown. I opted for a more robust red because I wanted something a little more cheerful for spring and summer time.


A abych to už ukončila, tak musím říct, že jsem na výrobku zatím nenašla ani jeden nedostatek, takže určitě, pokud se vám líbí, jděte do nich!

And to put it over, I have to say that I had not yet found a shortage on this product, so definitely, if you like them, go get 'em!

P.S.: Mám tolik nápadů na články a některé už mám dokonce nafocené, dokonce mám i pár vlogů, které hned po maturitě spatří světlo světa. No, už ať se můžu zase plně věnovat blogu. Zatím se mějte krásně.

P. S. .: I have so many ideas for articles and some already have even shoot, I even have a couple of vlogs, which immediately after graduation will see the light. Well, so I can again fully dedicate your blog. Meanwhile, have a great time.

0 comments: