Tajný život mazlíčků | The secret life of pets, movies...

Hádejte co? Další kino se San! A další animák, který byl naprosto skvělý a který se posunul na mé osobní příčce na první místo! Byl tak strašně vtipný s pár "slzičkovými" scénami a dokonale vystihoval naší třídu (to jen tak pro zajímavost). Určitě si na něj zajděte, i když třeba nemáte zrovna poblíž žádné dítě, protože je to opravdu bezkonkurenční.

Guess what? Another cinema with San! Another cartoon, which was amazing, and moved up at my own cartoon list in the first place! He was so terribly funny with a few "touching" scenes and has captured perfectly our class (just out of curiosity). Be sure to go to it, even if you currently have no child near you, because it really is unbeatable.Jelikož jsme do kina dorazily dříve a tentokrát si nešly ani pro žádné dobrůtky, tak jsem Sandru přemluvila na fotku u plakátu (nebo prostě 2D Maxe, nejsem si jistá jak to nazvat). A protože se nám na první fotku připletla i Julieta, díky čemuž jsme si všimly tohoto nového filmu od Almodóvara, tak jsme si hned zašly koupit i lístek.

Since we arrived early at the cinema and we did not go for any tidbits, so I made Sandra to go to take a picture at a poster (or simply a 2D Max, I'm not sure what to call it). And because at the first photo was also a part of Julieta, which is why we noticed this new film by Almodovar, so we just went to buy a ticket.


Na film jsme se rozhodly jít díky tomu, že jsme na něj viděly trailer, když jsme zrovna byly na Hledá se Dory. A i když byl trailer naprosto skvělý a občas to bývá tak, že se do nich vyberou nejlepší scény a ve filmu už vás pak nic nepřekvapí, tak tentokrát to tak opravdu není, protože tenhle animák je prostě jedna velká skvělá scéna!

We decided to go to watch this movie because we saw the trailer when we were on Finding Dory. And even though the trailer was absolutely great, and sometimes it happens that in them select the best scene and then in the movie you have nothing surprises, but this time it really is not, because this cartoon is just one big great scene!


POSTAVY

Max - hlavní psí hrdina, který nakonec přeci jenom (po spoustě dobrodružství) svolí a rozdělí se o svůj příbytek a páníčka.
Baron - nalezenec (pes), kterého musí Max přijmout za "brášku".
Snížek - opuštěný a zdrcený králíček, který se chce pomstít všem lidem.
Koule - tlusťoučká kočka, která je prostě totálně jako já.
Bridgit - fenka, která je zamilovaná do Maxe a udělá cokoliv pro jeho záchranu.

CHARACTERS

Max - the main hero dog, which finally after all (after much adventure) consents and distributed by his home and his owner.
Baron - a foundling (dog), whom Max has to adopt as a "brother".
Snowy - abandoned and devastated bunny, who wants revenge on all men.
Ball - fat cat that is just totally like me.
Bridgit - dogs girl, who is in love with Max, and will do anything to save him.


0 comments: