Shopaholic #20

Ahojda! Už jsem tady s dalším shopaholic článkem, ve kterém bude taková směska věcí, které jsem nashromáždila asi za dva měsíce. Poslední dobou se snažím kupovat jen věci, které potřebuju, takže mám takový seznam, na který si vždy napíšu něco, co by se mi hodilo a pak se po tom v obchodech cíleně dívám. Ale co si budeme nalhávat, občas se neudrží snad každý.

Hello! I'm here with another shopaholic article, which is such a mix of things that I have gathered about two months. Lately I try to only buy things that I need, so I've got a list to which I always write something that would fit me, and then after that I look for it in the stores. But what do we fool ourselves, sometimes almost everyone has to buy something for happiness.
První čtyři věci jsou mix fashion a beauty. A všechny krom sloníkového trička jsem potřebovala. Jak říkám, občas se člověk prostě neudrží.

The first four items are a mix of fashion and beauty. And exept the elephant t-shirt I needed all of them. As I said, sometimes you have to buy something you do not need.


Slamák už jsem chtěla dlouho a když jsem zjistila, že letos pojedeme k moři, tak jsem si řekla, že je ten správný čas na to, si ho koupit. Tenhle je z C&A a stál mě necelé dvě stovky, takže super koupě. A už jste ho na mě mohli dokonce vidět ZDE.

Boater I've wanted for a long time and when I found out that this year we are going to go to the sea, so I said, it is the right time to buy it. This is from C&A and cost me nearly two hundred, so super bargain. You could see it HERE.


Tuhle čvrtku jsem si kupovala i kvuli účasti na Fashion Weekendu Ostrava, protože na tyhle akce absolutně nemám vhodné oblečení. I tak jsem si tam připada docela divně. Vídět ji můžete třeba v tomhle outfitu.

This t-shirt I bought for participating in Fashion Weekend Ostrava, because these actions are not absolutely for me. Even so, there I find it quite strange. You can see it in this outfit.


Sloníkové tričko jsem si koupila prostě a jednoduše protože se mi líbilo jak barevně, tak tím, že je jednoduché. A i když se ještě neobjevilo v žádném outfit článku, tak ho naprosto zbožňuju.

This elephant t-shirt I bought simply because I liked the color and that is simple. And although that I did not yet reflect it in any outfit article I absolutely love it.


Jelikož mi došel můj oblíbený parfém, tak jsem se rozhodla, že zkusím něco nového a objednala si tuto novinku z Avonu s názvem Dreams. A voní vážně skvěle!

Since I ran out of my favorite perfume, I decided to try something new and ordered the news from Avon called Dreams. And it smells really good!


A dostáváme se k další čtveřici, kdy tři věci jsou opět z praktických důvodů a jedna opět jen tak pro oko. Asi uhádnete která, co? První věcí je obr taška z Pull & Bear, kterou jsem sehnala ve slevě za 249,- a budu ji využívat k přepravě mého notebooku směrem na kolej. Konečně mám tašku, do které se vejde bez toho aniž by čouhal.

And we get to the next foursome, when three things are again, for practical reasons, and one again just for the eye. Perhaps you can guess that, huh? The first thing is a giant bag from Pull & Bear, which I got on sale for 249, - and I'll use it to transport my laptop away to college. I finally have a bag that can hold without without stuck out.


ZÁCHRANA! Ale vážně, tenhle šampon mě ob ráno zachraňuje, abych nevypadal jako úplný zombík (nene, jsem jen poloviční zombík). Každopádně nemám ale moc s čím srovnávat, takže pravděpodobně na dovolenou zvolím ten od Batiste.

RESCUE! But seriously, this shampoo saves me almost every morning to do not look like a complete zombie (nono, I'm only half-zombie). Anyway, I do not have much but nothing to compare, so I probably will choose the one from Batiste.


eBayovský popruh na O'Mallyho (foťák). Hrozně jsem chtěla nějaký takový barevný popruh a tento levný (30,-) z eBay je prostě skvělý.

eBayovský strap for O'Malley (camera). I terribly wanted such a colorful strap and this cheap (30, -) from eBay is just great.Na tento globus jsme s mamčou narazily v Nanu Nana (sleva) a teď se pěkně vystavuje na mojem stole. Připomíná mi, že toho musím ještě hodně procestovat.

On this globe we come across with my mother in Nanu Nana (sale) and now nicely exposes my desk. It reminds me that I still have a lot of travel in front of me.

0 comments: