Shopaholic #16

Ter byla zase trochu nakupovat. Původní plán byl dokoupit pár dárků pro kamarády, co mají v nejbližší době narozeniny. Dárky jsem sice našla a koupila, ale při procházení Pepca jsem se prostě neudžela a nadělila i něco sobě.

I was shopping again. The original plan was to buy a few gifts for friends, who have birthday in the near future. I found and bought some presents, but during the browsing through the Pepco I just had to buy something for me too.Moje úlovky byly tak půl na půl do školy a domů. Potřebovala jsem zvýrazňovače, jelikož ty moje už kreslí z posledního. No a lepítek není nikdy dost, hlavně pokud je používáte tak intenzivně jako já.

My catches were half and half to school and home. I needed highlighters, cause mine already draws from the last. Well sticky papers are never enough, especially if you use them as intensely as I do.


A co tady máme dál? Svíčky z DMka. Moje vanilkové a lesní ovoce už mi došly, takže jsem se vydala pro pár dalších. Našla jsem tam jedny s příchutí vanilky a jedny cappuccinové. Takže volba byla jasná. Cappuccino už mi tady hoří na stole a voní mi po něm celý pokoj.

And what have we got next? Candles from DM. I have already consumed my vanilla and forest fruit candels, so I went for a few more. I found one with vanilla flavor and one with cappuccino. So the choice was clear. Cappuccino lit on the table and the whole bedroom smells amazing.


A poslední dvě věci jsem si koupila, protože mě prostě trkly do nosu. Jako milovník hrnečků jsem prostě neodolala a když jsem viděla cenu 19,- musela jsem si ho koupit! A ten obrázek, motivační nápisy se hodí vždy!!!

The last two things I bought, because they just called to me. As a muglover I just could not resist when I saw the price of 19, - I had to buy it! And that picture, motivation is always needed!!!If you CAN DREAM it You CAN DO it.

Máte rádi Pepco? 

Do you like Pepco?

0 comments: