New beginning

Ahoj! Jak už název napovídá, tak je tohle oficiální start mého staro-nového blogu"Staro" proto, protože jsem se i spolu s plnou hlavou myšlenek přesunula ze starého blogu sem (i s články za poslední rok). A "nového" protože je tímto dnem oficiální začátek mé nové bloggerské cesty - konkrétně tady na blogger.com.

Hello! As the name suggests, this is the official start of my old-new blog. "Old" therefore, since I moved here along with a full head of thoughts from the old blog (even with articles from the last year). A "new" because this day is the official beginning of my new blogger journey - specifically here on blogger.com.No a abych trošku vysvětlila, proč jsem se z blog.cz přesunula právě tady - už asi půl roku jsem měla občas pocit, že mi blog.cz prostě nějak nestačí/nevyhovuje... A když mi asi před dvěma týdny oznámil, že už nemám nárok nahrávat další fotky, tak to byla prostě jen třešnička na dortu, díky které jsem se rozhodla pro změnu. Takže doufám, že se vám tady bude líbit minimálně tak, jako na tom mém starém místě a možná i o něco víc.

Well, my little explain why I moved from blog.cz right here - for about half a year, I have sometimes felt that blog.cz is just not enough for me... And when I about two weeks ago have been announced that I do not claim upload more photos, so it was just the icing on the cake, because of that I decided to change. So I hope you will like it here, at least as much as on my old site and maybe a little more.

2 comments:

  1. Vítej na blogspotu ❤️

    http://moimelea.blogspot.cz

    ReplyDelete
  2. och krása:)) těším se na články:P

    ReplyDelete