Lovec: Zimní válka | The Huntsman Winter's War, movies...

Věříte na náhody? Protože mně se jedna taková stala v sobotu, když jsem vyrazila do kina. Jen si tak sedím na svém místě, žvýkám popkorn a čekám až začne film a v tom se vedle mě objeví celá rodinka společně s Luckou, kterou doučuju angličtinu. Svět je malý a náhody jsou všude.

Do you believe in coincidences? Because one of those happened on Saturday to me, when I went to the cinema. I was just sitting in my place, chewing popcorn and wait until the movie starts and then there appeared next to me the whole family along with Lucy, who I teach English. The world is small and coincidences are everywhere.Tentokrát jsem vyrazila na film Lovec: Zimní válka. Pokud někdo neví, jedná se o volné pokračování filmuSněhurka a lovec, který mě nijak nezaujal, ale když jsem se dívala na trailer tohoto snímku, přišel mi docela zajímavý a řekla jsem si: "proč ne, třeba to tentokrát bude lepší?".

Musím říct, že jsem měla v kině po dlouhatánské době popkorn a colu. Když jsem byla menší, tak jsme si ho občas dávali, ale nikdy se z toho nestala tradice, jako u spousty lidí kolem. Jsem spíš ten typ co prostě před kinem zajde do obchodu koupí si vodu a gumítky a jde na film.

This time I went to the movie Hunter: Winter War. If someone does not know, it is a sequel to the filmSnow White and the Huntsman, which I didn't like a lot, but when I watched the trailer for this film it came to me quite interesting and I thought: "why not, maybe this time it will be better?".

I must say that I had popcorn and cola in the cinema after a stretch time. When I was small, we have it occasionally, but never out of it becoming a tradition, as for many people around. I'm more the type which just goes to the store and buy a water gummy bears and goes to the cinema.


Celkový film na mě udělal moc pěkný dojem. Nepatřím zrovna k fanouškům Chrise Hemswortha, ale i tak byl jeho herecký výkon, spolu s jeho filmovou partnerkou Jessicou Chastain, skvělý. Efekty, kterých je ve filmu nespočet jsou propracované a tvoří dojem, že se něco takového může stát i u vás na sídlišti. Příběh byl velice originální a myslím, že takovou ledovou královnu jakou je Freya ještě nikdo nevymyslel.

The whole movie is for me a very nice impression. I am not on of Chris Hemsworth fans, his acting performance, along with his film partner Jessica Chastain, was great. The effects, which are numerous in the film are sophisticated and creates an impression that something like this can happen to you on the estate. The story was very original and I think that such an ice queen is what no one has ever Freya.


Film má na CSFD nějakých 63% což si myslím, že je slušné. Jinak jsem se zamilovala do filmové písně, která hrála během titulek. Čekali jsme tam na konec, abychom zjistili, kdo ji zpívá. Bohužel titulky byli nekonečné a uklízeči v kině už z nás byli celí nervózní a tak jsem nakonec souhlasila, že si to vygooglím.

The film has at CSFD some 63%, which I think is good. Otherwise, I fell in love with film song that played during the headline. We waited there at the end to find out who sings it. Unfortunately headlines were endless and cleaners in cinema were all nervous, so I finally agreed to I will google it.
CASTLE


ZAJÍMAVOSTI
- Původně se mělo jednat o pokračování filmu Sněhurka a lovec (2012).
- Film měl původně režírovat Rupert Sanders, který měl vztah s Kristen Stewart, jež se měla původně objevit coby Sněhurka. Po Rupertu Sandersnovi se měl režie ujmout Frank Darabont, ale kvůli tvůrčím neshodám projekt nakonec opustil i on.

POINTS OF INTEREST
- Originally meant to be a sequel to the film Snow White and the Huntsman (2012).
- The movie was originally directed by Rupert Sanders, who had a relationship with Kristen Stewart, who was initially appear as Snow White. After Rupert Sandersnovi be directed by Frank Darabont, but because of creative disagreements eventually left the project too.

0 comments: