Jak se vzdělávat díky portálu VIMVIC.CZ?

Tentokrát bych Vás všechny chtěla seznámit se vzdělávacím portálem vimvic.cz, na kterém naleznete spoustu užitečných kurzů, které Vám s lecčím pomohou.


Chcete se naučit fotit Vašim iPhonem jako profesionálí zrcadlovkou? Nebo se zdokonalit v Excelu, protože Vaše grafy a tabulky nikdy nevypadají tak, jak jste si je představovali? Či snad podobně jako já sníte o vydání knihy? Tohle všechno a ještě víc na Vás čeká nahttp://bit.ly/1UFCmn8


Občas máme všichni chvíle, kdy se jen tak potulujeme po internetu, čteme všemožné příspěvky a někdy tam narazíme i na stránky, které nás svým obsahem zaujmou třeba i na delší dobu než pět minut.

Takhle jsem já narazila na VímVíc.

Web hned putoval to záložek pro případ, že bych se chtěla v budoucnu dozvědět i jiné věci než anglická nepravidelná slovesa či vzoreček C²=A²+B².


Portál VímVíc byl založen dvěma muži Ivem Praxem a Michalem Hardynem. Ivo je vystudovaný právník, kterého na Moravě znají mimo jiné jako šéfa řečnických klubů Toastmasters. Má více jak 6 let zkušeností s online projekty a vzděláváním. Michal se přes 7 let zabývá podnikáním na internetu, založil několik úspěšných projektů, které využívají stovky tisíc uživatelů. Podílel se na založení projektů jako cashback portál PlnáPeněženka.cz (o které jsem už také psala článek), slevový srovnávač TopSleva.cz a SlevyDnes.cz.

Já sama jsem měla možnost zúčastnit se jednoho kurzu s názvem Jak psát blog, kam se lidé vracejí v zástupech. Kurz měl celkově 15 lekcí, ve kterých jsem se dozvěděla spoustu užitečných věcí o psaní na internetu. Všechny kurzy jsou v podobě kratších videí, které Vás mají předat informace, které Vy jakožto zákazník pak můžete zúročit v praxi.

Nebojte se to zkusit.

U mě to fungovalo takto: vzala jsem si deku, uvařila mátový čaj, donesla si blok, do kterého jsem měla v plánu dělat si poznámky a kurz zapnula. Když bylo ve videu řečeno něco, co pro mne bylo nové a zajímavé, tak jsem ho na chvilku pauzla a udělala si menší výpisek. Osobně jsem totiž ten typ, který má hrozně rád vedení sešitů. Jak ve škole, tak na všemožné poznámky je pro mě tato metoda nejlepší. Ještě jsem asi nepřišla na chuť zápiskům do počítače.

Co bych chtěla na kurzu pochválit je hlavně to, že portál VimVic má svůj vlastní typ přehrávání videí, takže se Vám nestane, že by se kurz v polovině zasekl a vy by jste museli čekat až se načte zbývající část. Dále musím říct, že kurz je naprosto jednoduchý na přehrání. Uděláte klik a už se nemusíte o nic starat, takže i když nejste počítačový genius, nemusíte se bát, že by jste nezvládli video zapnout. Co mi přišlo jako nejzajímavější na celém portálu jsou certifikáty. Na dokončení každého kurzu (pokud ovšem není zdarma), máte možnost si požádat o certifikát, který pro Vás bude jakousi připomínkou, že jste kurz absolvovali. Certifikáty jsou v elektronické podobě, ale pokud by jste jej chtěli mít doma fyzicky, můžete si o něj napsat email a lidé z VimVíc Vám jej zdarma zašlou až k Vám domů.


Portál VímVíc má dokonce vlastní youtube channel, na kterem najdete mnoho zajímavých rozhovorů.


Pokud by jste se chtěli dozvědět ještě něco víc, tak si můžete přečíst články na blogu samotného portálu. A jestli máte ještě stále nějaké dotazy, určitě se nebojte jim napsat. Komunikace je skvělá ať už přes email, tak třeba na twitteru.

Takže utíkejte vybrat kurz.

Jediné co mi přišlo trošku přehnané jsou ceny některých kurzů. Občas mi připadaly nepřiměřené, ale na druhou stranu chápu, že lidé musí vynaložit hodně času na to, aby se takový kurz vytvořil.

A pokud si nějaký kurz vyberete do konce týdne, můžete na něj uplatnit slevu 10%, když v objednávce zadáte ENTHUSIASTER10.

0 comments: