I never met a sunset I didn't like

 Cítím jak mi slunce dopadá na tvář a říkám si: "Konečně je tady jaro!"

džíny|jeans - F&F, tričko|T-shirt - Trikator.cz, mikina|sweatshirt - New Yorker, batoh|bag - Regatta,tenisky|sneakers - F&F, hodinky|watch - postovnezdarma.cz, sluneční brýle|sunglasses - F&F


Jedno odpoledne jsme se se Sandrou vydaly do shopinu podpořit naši kamarádku na brigádě a po cestě zpátky jsme se stavily u našeho (ne)kostela, kde mi San pomohla nafotit tenhle outfit. Bylo to docela legrační, jelikož v kostele zrovna probíhala mše, takže jsme vychytaly stranu, kam svítilo sluníčko a zároveň tam nebyly okna, tudíž nás účastníci mše nemohli pozorovat.

One afternoon we went with Sandra to shopin to support our friend at her new job and on the way back we stopped at our (un)church, where San helped me to shoot this outfit. It was quite funny because in the church just conducted Mass, so we have taken up the side where the sun was shining and while there were no windows, so the Mass participants could not see us.


Možná by to chtělo časem zařadit nějaký víc holčičí outfit. Poslední dobou se tady pořád objevují hlavně fotky, na kterých mám mikinu, batoh a tenisky. No, tak třeba se nějaký den opravdu překonám a vytáhnu nějaký svůj holčičí kousek.

Maybe it would take time to include some more girly outfits. Mosty there still appear photos where I have a sweatshirt, sneakers and a backpack. Well, I need to really overcome some day and pull out a girly piece of clothes.


Prostě jsem se neudržela a musela napsat alespoň ještě jeden článek, než odmaturuji, protože mi psaní a celkově celý blog i s vámi moc chybí!

I just could not hold and had to write at least one more article before my graduation because I miss writing and overall the whole blog and of course you!

0 comments: