Hodinky | postovnezdarma.cz

Po delší době jsem ve schránce našla zase něco z postovnezdarma.cz.
Hrozně jsem se na tuhle objednávku těšila a vlastně mě i zajímalo v jakém stavu hodinky budou.

After some time I found in the mailbox again something from postovnezdarma.cz.
I was so looking forward to this order, and in fact I was curious about the condition of the watch.
A v jakém tom stavu nakonec hodinky byly? V suprovém. Vůbec jsem nečekala, že budou tak pěkné a že s nimi budu tak spokojená. Naposledy jsem pořádné hodinky nosila snad na základce, ale na tyto se zvyká samo. Vůbec mi nedělá problém mít je celý den na ruce. Ani o nich nevím, pokud zrovna nepotřebuji zjistit, kolik je hodin.

And in what condition was the watch? It is amazing. I did not expect to be so good, and that they'll be so beautiful. The last time I wore a watch, was in primary school. With this one I have no problem at all to have it a full day at hand. Neither of them know if you do not need to know exactly what time it is.Hodinky jsou vhodné jak pro holky, tak pro kluky. Není na nich žádný specifický znak, který by určoval pohlaví, pro které jsou určeny. Můžete si vybrat celkem ze tří barev: hnědá, černá a bílá. Já si vybrala hnědé a pobavilo mě, že název barvy byl "coffee", což ke mě naprosto pasuje.

Watches are suitable for both girls and boys. It do not have any specific character which would determine the sex for which they are intended. You can choose a total of three colors: brown, black and white. I chose brown and I was surprised that the color name was "coffee", which fits perfectly to me.


Co bych tak ještě zmínila. Hodinky jsou funkční ihned po dodání, je v nich baterka, která alespoň mi fungovala. Pár lidí mi je už stihlo pochválit, takže si myslím, že tyto hodinky jsou opravdu super koupě. Otvorů na pásku je spousta, takže se nemusíte bát, že by Vám neseděly, podle mě by jste museli být hroch, abych Vám nebyly.

What I have not mentioned yet? Watches are functional immediately after delivery. There is one flashlight that worked. Some people told me it is fashionable, so I think that these watches are really super bargain. Holes on the tape are a lot, so do not worry that it not sit to you.


No, celý článek překypuje mým nadšením, takže jste si už nejspíš obrázek udělali během čtení.
Tentokrát opravdu nedokážu nic vytknout.

The article is full with my enthusiasm, so you've probably already knew my opinion.
This time I can not really complain about anything.

0 comments: